Кошик
348 відгуків

ТМ Алана на виставці Деревообробка 2023

ТОВ Науково-технічний союз та торгова марка АЛАНА системно приймають участь у виставках з метою популяризації правильних підходів в догляді за деревиною.

Наша місія це давати клієнтам і партнерам найкращі рішення по захисту деревини, щоб вона служила довгі десятиліття та приносила задоволення та безпеку наступним поколінням. 

Цього року ми представляємо кілька новинок.

1. Засіб професійної косметики Alana NoFog, що став вже хітом серед наших клієнтів. Це засіб спрей для окулярів, для очищення щитків та масок, тактичних окулярів, та що важливо, він запобігає запотіванню робочої поверхні скла окулярів, маски, підводних масок, тощо. Засіб продається в зручних флаконах по 50 та 200мл. 

Можливе брендування під Вашу ТМ для використання в якості сувенірної продукції, або в якості власного продукту доповнювача. 

2. Продукт, це суперконцентрат АЛАНА2 для промислового використання. Що означає суперконцентрат? Це значить, що для автоклавної ємності ми готові надати концентрат, що розчиняється в співвідношенні 1:50 - 1:55 а це суттєво здешевлює транспортні витрати. Одже в Вас може бути ну дуже цікава ціна на оброблену деревину. 

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner